АРХІЄРЕЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ ЗВЕРШИЛИ СВЯТКОВУ БОЖЕСТВЕННУ ЛІТУРГІЮ У СПАСО-ПРЕОБРАЖЕНСЬКОМУ ЖІНОЧОМУ МОНАСТИРІ С. ГОЛОВЧИНЦІ

30 вересня 2025 року, в день памʼяті святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії, два архієреї Української Православної Церкви звершили святкову Божественну літургію у Свято-Троїцькому храмі Спасо-Преображенського жіночого монастиря с. Головчинці.

Богослужіння очолили митрополит Вознесенський і Первомайський Олексій та митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор.

Архієреям співслужили:

духівник єпархії архімандрит Пахомій (Дідик), секретар Вознесенської єпархії протоієрей Михаїл Кіряк, благочинний у справах монастирів архімандрит Феодосій (Слободянюк), благочинний храмів Старосинявського благочиння протоієрей Іоанн Задвірний, благочинний храмів Віньковецького округу протоієрей Віталій Гермак, благочинний Хмельницького районного округу протоієрей Віктор Онофрейчук, благочинний храмів Летичівського округу протоієрей Димитрій Стецько, духовенство обителі та гості у священному сані.

За богослужінням молились настоятелька Спасо-Преображенського жіночого монастиря ігуменя Любов (Піхур) із сестрами обителі та настоятелька Анно-Зачатіївського жіночого монастиря м. Славута Шепетівської єпархії ігуменя Євфимія (Дмитрук).

Духовенство і миряни піднесли особливі молитви про мир на нашій землі та Божу милість до воїнів-захисників України й усіх знедолених.

Богослужбові піснеспіви виконував хор духовенства Хмельницької єпархії під керівництвом благочинного Деражнянського округу протоієрея Георгія Чернятинського.

Митрополит Віктор привітав ігуменю Любов з Днем Ангела, подякував митрополиту Олексію за участь у богослужінні, усіх іменинниць поздоровив з Днем тезоіменитства, а вірян – зі святом.

Як ми повідомляли, напередодні дня памʼяті святих мучениць Віри Надії Любові та матері їхньої Софії, митрополит Віктор звершив всенічне бдіння у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького.