АРХІЄРЕЇ УПЦ ВІДВІДАЛИ СПАСО-ПРЕОБРАЖЕНСЬКИЙ ЖІНОЧИЙ МОНАСТИР С. ГОЛОВЧИНЦІ
21 вересня 2023 року, після святкування престольного свята храму Різдва Пресвятої Богородиці м. Хмельницького, архієпископ Білогородський Сильвестр та архієпископ Переяслав-Хмельницький Діонісій відвідали Спасо-Преображенський жіночий монастир с. Головчинці.
Гостей зустріла настоятелька монастиря ігуменя Любов (Піхур). Владики, у супроводі керуючого єпархією, оглянули територію обителі та ознайомилися з історією монастиря.







