ЧОТИРИ АРХІЄРЕЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ ОЧОЛИЛИ СВЯТКОВУ ЛІТУРГІЮ У СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКОМУ СОБОРІ М. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО
22 травня 2026 року, в день свята перенесення мощей святителя Миколая Чудотворця з Мир Лікійських у Барі у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького звершили святкову Божественну літургію.
Богослужіння очолив Голова Синодального відділу УПЦ із взаємодії зі Збройними Силами України митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин, якому співслужили: вікарій Київської Митрополії митрополит Макарівський Антоній, митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор, вікарій Київської Митрополії єпископ Гостомельський Аркадій, духівник єпархії архімандрит Пахомій (Дідик), секретар єпархії протоієрей Димитрій Стецько, члени Єпархіальної Ради, благочинні єпархії та настоятелі храмів м. Хмельницького.
За богослужінням була піднесена сугуба молитва про мир на нашій землі, перемогу та воїнів-захисників України, а також про всіх знедолених і постраждалих від війни.
Після читання Євангелія митрополит Августин звернувся до вірян зі словом проповіді.
Урочисте богослужіння супроводжували піснеспіви у виконанні архієрейського хору під керівництвом Марії Процюк.
Завершив богослужіння хресний хід навколо собору, після чого митрополит Віктор привітав усіх зі святом та подякував владикам за візит.




























Як ми повідомляли, напередодні свята перенесення мощей святителя Миколая Чудотворця з Мир Лікійських в Барі у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького звершили святкове всенічне бдіння.




