ДВА МИТРОПОЛИТИ УПЦ ЗВЕРШИЛИ БОЖЕСТВЕННУ ЛІТУРГІЮ У СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКОМУ СОБОРІ М. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО

26 квітня 2026 року, в 3-тю Неділю після Пасхи, святих жінок-мироносиць, митрополит Вознесенський і Первомайський Олексій та митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор звершили Божественну літургію у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького.

Архіпастирям співслужили секретар керуючого єпархією архімандрит Макарій (Груздєв) та клірики собору.

Після читання Євангелія митрополит Олексій звернувся до вірян зі словом проповіді.

Богослужбові піснеспіви виконували архієрейський хор під керівництвом Марії Процюк та дитячий архієрейський хор під керівництвом Анни Білик.

На заупокійній єктенії було піднесено молитву за жертв Чорнобильської катастрофи, яка сталася 40 років тому.

Після богослужіння відбувся хресний хід з нагоди престольного свята приділу святих жінок-мироносиць Свято-Миколаївського собору.

Насамкінець митрополит Віктор подякував митрополиту Олексію за візит та привітав усіх присутніх православних вірянок з неділею святих жінок-мироносиць. Кожній жінці владика подарував троянду та солодощі.

Як ми повідомляли, у Свято-Миколаївському соборі присвячено приділ святим жінкам-мироносицям