ЕВАКУАЦІЙНИЙ АВТОМОБІЛЬ, ПРИДБАНИЙ ВІРЯНАМИ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ЄПАРХІЇ, ВИРУШИВ НА ПЕРЕДОВУ
З Божою допомогою, сьогодні, 2 квітня 2024 року, з благословення архієпископа Хмельницького і Старокостянтинівського Віктора, евакуаційний автомобіль, придбаний на пожертви вірян Хмельницької єпархії УПЦ, вирушив на передову, де цей транспортний засіб буде використовуватися для порятунку життів наших поранених воїнів-захисників України. Про деталі передачі автомобіля буде повідомлено згодом на інформаційних ресурсах Хмельницької єпархії.
Ще раз уклінно дякуємо усім нашим вірянам, які долучилися до цієї благодійної справи!
Дякуємо щиро благодійній волонтерській організації «З нами Бог», яка займається транспортуванням евакуаційного автомобіля до місця призначення.
Слава Богу! Честь ЗСУ!
Як ми повідомляли, архієпископ Віктор освятив евакуаційний автомобіль для вивезення із зони бойових дій поранених захисників України, придбаний на пожертви вірян Хмельницької єпархії.




