МОЛОДІЖКА ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ЄПАРХІЇ ЗДІЙСНИЛА ПАЛОМНИЦЬКУ ПОДОРОЖ ДО КИЄВА

Паломницька поїздка молодіжки до Києва – це було неймовірно!

Особливо запам’яталася зустріч-вітання із предстоятелем Української Православної Церкви Блаженнішим митрополитом Київським і всієї України, Онуфрієм у резиденції “Феофанія”.

Учасники молодіжки побували у Свято-Голосіївському чоловічому монастирі, у храмі прп. Агапіта Печерського Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, а також у Свято-Введенському чоловічому монастирі, де вклонилися чудотворній іконі “Призри на смирення”.

Дякуємо всім, хто був з нами, за дружню атмосферу та незабутній час, проведений у спілкуванні та молитві.

Як ми повідомляли, молодіжка Хмельницької єпархії відвідала святі місця Італії.