ХМЕЛЬНИЦЬКА ЄПАРХІЯ ПЕРЕДАЛА 15 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ НА ЛІКУВАННЯ ДИТИНИ ІЗ ВРОДЖЕНОЮ ВАДОЮ СЕРЦЯ
Учора, 15 лютого, під час благодійної ініціативи на святі Масляної у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького було зібрано 15 000 гривень на лікування та реабілітацію Войтюк Василини, яка народилася з важкою вадою серця.
Збір відбувся завдяки пожертвам небайдужих вірян, які долучилися до цієї доброї справи. Кожен внесок — це крок до здорового майбутнього дитини.
Сьогодні, 16 лютого 2026 року, зібрані кошти були передані матері дівчинки у Хмельницьку обласну дитячу лікарню.
Щиро дякуємо всім, хто не залишився осторонь. Разом ми доводимо: добро має силу. І памʼятаймо: щоб цей світ став кращим, поспішаймо творити добро.
Як ми повідомляли, у Хмельницькій єпархії відбулась чергова благодійна акція




