ХМЕЛЬНИЦЬКА ЄПАРХІЯ ПЕРЕДАЛА ДИЗЕЛЬНИЙ АВТОНОМНИЙ ОБІГРІВАЧ ТА ТЕПЛОВІЗОР ДЛЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ
24 лютого 2025 року, в третю річницю повномасштабного російського військового вторгнення в Україну, з благословення митрополита Хмельницького і Старокостянтинівського Віктора, секретар єпархії протоієрей Олександр Рибчинський від імені Хмельницької єпархії передав волонтерській організації «З нами Бог» дизельний автономний обігрівач для військовослужбовців 116 окремої механізованої бригади ЗСУ та тепловізор для 5 окремої штурмової бригади ЗСУ, придбані на кошти парафіян Свято-Миколаївського собору м. Хмельницького.
Хмельницька єпархія УПЦ щиро дякує всім вірянам, які долучились до збору на підтримку наших Збройних сил.
Слава Богу! Честь ЗСУ!



Як ми повідомляли, у Красилівському благочинні придбали прилад для ремонту військової техніки.




