КЕРУЮЧИЙ ХМЕЛЬНИЦЬКОЮ ЄПАРХІЄЮ ОЧОЛИВ ВЕЧІРНЮ З ЧИНОМ ПРОЩЕННЯ У СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКОМУ СОБОРІ М.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО

17 березня 2024 року, в Прощену неділю, архієпископ Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор очолив вечірню з чином прощення у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького.

Його Високопреосвященству співслужили секретар єпархії протоієрей Олександр Рибчинський та клірики собору.

Після богослужіння архієпископ Віктор прочитав молитви перед початком Святої Чотиридесятниці, звернувся до вірян зі словом проповіді та благословив усіх на Великий піст.

Як ми писали, у Прощену Неділю, архієпископ Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор звершив Божественну літургію у Свято-Успенському храмі селища Летичів.