КЕРУЮЧИЙ ХМЕЛЬНИЦЬКОЮ ЄПАРХІЄЮ ЗВЕРШИВ БОЖЕСТВЕННУ ЛІТУРГІЮ У СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКОМУ СОБОРІ

21 травня 2026 року, в день свята Вознесіння Господнього, митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор звершив святкову Божественну літургію у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького.

Його Високопреосвященству співслужили секретар керуючого єпархією архімандрит Макарій (Груздєв) та клірики собору.

Богослужбові піснеспіви виконував архієрейський хор під керівництвом Марії Процюк.

Після читання Євангелія архієрей звернувся до вірян зі словом проповіді.

За богослужінням була піднесена сугуба молитва про мир на нашій землі, воїнів-захисників України, а також про всіх знедолених і постраждалих від війни.

Насамкінець відбувся чин славлення, після чого митрополит Віктор привітав усіх присутніх зі святом Вознесіння Господнього.

Нагадуємо: з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, у Свято-Миколаївському соборі до 24 травня перебуває чудотворна ікона Божої Матері «Призри на смирення» зі Свято-Введенського чоловічого монастиря м. Києва.

Молитва перед чудотворним образом лунатиме цілодобово включно до неділі, 24 травня. Духовенство єпархії звершуватиме нічні літургії, акафісти та молебні до Пресвятої Богородиці.

Як ми повідомляли, Хмельницька єпархія спільно з благодійною організацією «З нами Бог» передала гуманітарну допомогу для ЗСУ.