КЕРУЮЧИЙ ХМЕЛЬНИЦЬКОЮ ЄПАРХІЄЮ ЗВЕРШИВ ЛІТУРГІЮ ПЕРЕДОСВЯЧЕНИХ ДАРІВ
22 березня 2024 року, у пʼятницю першої седмиці Великого посту, архієпископ Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор звершив Літургію Передосвячених Дарів у храмі святих мучеників Адріана і Наталії м. Хмельницького.
Його Високопреосвященству співслужили: секретар єпархії протоієрей Олександр Рибчинський, благочиний храмів м. Хмельницького протоієрей Михайло Козовий та настоятель храму протоієрей Олександр Костенко.
На сугубій єктенії були піднесені особливі молитви за воїнів-захисників України, усіх знедолених, нужденних та постраждалих від війни.
На заупокійній єктенії помолилися за загиблими жителями м. Хмельницького, які загинули внаслідок сьогоднішнього ворожого обстрілу.
Після Божественної літургії архієпископ Віктор прочитав канон до святого великомученика Феодора Тирона та освятив коливо.
Насамкінець архієпископ Віктор звернувся до присутніх вірян зі словом проповіді.
У суботу, 23 березня, архієпископ Віктор очолить Божественну літургію у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького.
Початок о 07:30.















Як ми повідомляли, архієпископ Віктор звершив першу в 2024 році Літургію Передосвячених Дарів у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького.




