КЕРУЮЧИЙ ХМЕЛЬНИЦЬКОЮ ЄПАРХІЄЮ ЗВЕРШИВ ЛІТУРГІЮ ПЕРЕДОСВЯЧЕНИХ ДАРІВ У М. ДЕРАЖНЯ

27 березня 2024 року, у середу 2-ої седмиці Великого посту, архієпископ Віктор звершив Божественну літургію Передосвячених Дарів у Михайлівському храмі м. Деражня.

Його Високопреосвященству співслужили: секретар єпархії протоієрей Олександр Рибчинський, благочиний храмів Деражнянського округу та настоятель храму протоієрей Георгій Чернятинський, духівник Деражнянського благочиння протоієрей Борис Озимчук та духовенство благочиння.

Перед початком богослужіння відбулась сповідь духовенства Деражнянського благочиння.

На сугубій єктенії були піднесені особливі молитви за воїнів-захисників України, усіх знедолених, нужденних та постраждалих від війни.

Після закінчення богослужіння архієрей привітав присутніх вірян із другою седмицею Великого посту та закликав на усіх Боже благословення.

Також архієпископ Віктор звершив заупокійну літію на могилі покійного благочинного ігумена Арсенія (Климова) та сина благочинного Деражнянського округу Чернятинського Андрія.

Як ми повідомляли, архієпископ Віктор звершив Літургію Передосвячених Дарів у храмі святих мучеників Адріана і Наталії м. Хмельницького.