КЕРУЮЧИЙ ХМЕЛЬНИЦЬКОЮ ЄПАРХІЄЮ ЗВЕРШИВ СОБОРНУ ЛІТУРГІЮ ПЕРЕДОСВЯЧЕНИХ ДАРІВ ІЗ ДУХОВЕНСТВОМ ВІНЬКОВЕЦЬКОГО БЛАГОЧИННЯ

12 квітня 2024 року, у пʼятницю 4-ої седмиці Великого посту, архієпископ Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор звершив Божественну літургію Передосвячених Дарів із духовенством Віньковецького благочиння у храмі на честь Різдва Божої Матері с. Великий-Олександрів.

Перед початком Літургії відбулася сповідь духовенства, яку провів духівник благочиння протоієрей Петро Гнатишин.

Його Високопреосвященству співслужили: секретар єпархії протоієрей Олександр Рибчинський, благочинний храмів Віньковецького округу протоієрей Віталій Гермак, духівник благочиння протоієрей Петро Гнатишин та духовенство благочиння.

На сугубій єктенії були піднесені особливі молитви за воїнів-захисників України, усіх знедолених, нужденних та постраждалих від війни.

Після богослужіння архієпископ Віктор привітав присутніх священників та вірян із Великим постом. Також владика поздоровив активного парафіянина храму Василя Дарія із 55-річчям і відзначив його архієрейською грамотою та закликав на всіх Боже благословіння.

Як ми повідомляли, архієпископ Віктор звершив Божественну літургію Передосвячених Дарів із духовенством Старокостянтинівського благочиння.