КЕРУЮЧИЙ ЄПАРХІЄЮ ОЧОЛИВ БОЖЕСТВЕННУ ЛІТУРГІЮ У СВЯТО-ПОКРОВСЬКОМУ ХРАМІ М. КИЄВА
16 жовтня 2025 року, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор на запрошення архієпископа Переяслав-Хмельницького Діонісія очолив Божественну літургію у Свято-Покровському храмі на Пріорці м. Києва.
Богослужіння відбулося з нагоди Дня тезоіменитства архієпископа Діонісія.
Його Високопреосвященству співслужили: вікарій Київської Митрополії архієпископ Переяслав-Хмельницький Діонісій, вікарій Київської Митрополії єпископ Гостомельський Аркадій, вікарій Бориспільської єпархії єпископ Баришівський Філарет, секретар по м. Києву протоієрей Віктор Іващук, благочинні столиці, клірики храму та гості у священному сані.
За богослужінням була піднесена сугуба молитва про мир на нашій землі та воїнів-захисників України, а також про всіх знедолених і постраждалих від війни.
Після славлення преподобному Діонісію, Затворнику Печерському, та відпусту митрополит Віктор виголосив проповідь та привітав настоятеля храму архієпископа Діонісія з Днем небесного покровителя.
У відповідь архієпископ Діонісій подякував владиці Віктору та архієреям за візит та спільну молитву.

















Як ми повідомляли, митрополит Віктор звершив Божественну літургію у Свято-Михайлівському храмі с. Осламів.




