КЕРУЮЧИЙ ЄПАРХІЄЮ ОЧОЛИВ БОЖЕСТВЕННУ ЛІТУРГІЮ У СВЯТО-ПОКРОВСЬКОМУ ХРАМІ М. КИЄВА

16 жовтня 2025 року, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор на запрошення архієпископа Переяслав-Хмельницького Діонісія очолив Божественну літургію у Свято-Покровському храмі на Пріорці м. Києва.

Богослужіння відбулося з нагоди Дня тезоіменитства архієпископа Діонісія.

Його Високопреосвященству співслужили: вікарій Київської Митрополії архієпископ Переяслав-Хмельницький Діонісій, вікарій Київської Митрополії єпископ Гостомельський Аркадій, вікарій Бориспільської єпархії єпископ Баришівський Філарет, секретар по м. Києву протоієрей Віктор Іващук, благочинні столиці, клірики храму та гості у священному сані.

За богослужінням була піднесена сугуба молитва про мир на нашій землі та воїнів-захисників України, а також про всіх знедолених і постраждалих від війни.

Після славлення преподобному Діонісію, Затворнику Печерському, та відпусту митрополит Віктор виголосив проповідь та привітав настоятеля храму архієпископа Діонісія з Днем небесного покровителя.

У відповідь архієпископ Діонісій подякував владиці Віктору та архієреям за візит та спільну молитву.

Як ми повідомляли, митрополит Віктор звершив Божественну літургію у Свято-Михайлівському храмі с. Осламів.