КЕРУЮЧИЙ ЄПАРХІЄЮ ПРИВІТАВ ЗІ СВІТЛИМ ХРИСТОВИМ ВОСКРЕСІННЯМ НАСЕЛЬНИЦЬ ГОЛОВЧИНЕЦЬКОГО ЖІНОЧОГО МОНАСТИРЯ

7 травня 2026 року митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор привітав зі Світлим Христовим Воскресінням настоятельку Спасо-Преображенського Головчинецького жіночого монастиря ігуменю Любов (Піхур) із сестрами обителі.

Архієрей побажав черницям зберігати у серцях світло Пасхи Христової та ревно нести чернечий послух у святій обителі.

Як ми повідомляли, переполовення Пятидесятниці – духовна середина шляху до Дня Святої Трійці.