КЕРУЮЧИЙ ЄПАРХІЄЮ ВЗЯВ УЧАСТЬ У СВЯТКОВІЙ БОЖЕСТВЕННІЙ ЛІТУРГІЇ З НАГОДИ ПРЕСТОЛЬНОГО СВЯТА СВЯТО-ОЛЬГИНСЬКОГО СОБОРУ М. КИЄВА

24 липня 2025 року, у день пам’яті святої рівноапостольної княгині Ольги, митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор співслужив за Божественною літургією Предстоятелю Української Православної Церкви Блаженнішому Митрополиту Київському і всієї України Онуфрію.

Під час богослужіння в Свято-Ольгинському соборі Блаженнішому Онуфрію співслужили архієреї УПЦ, клірики собору та гості у священному сані.

На малому вході Предстоятель нагородив кліриків Свято-Ольгинського собору черговими богослужбовими нагородами.

Після читання Євангелія Митрополит Онуфрій звернувся до численної пастви зі словом проповіді.

За богослужінням духовенство піднесло сугубу молитву про мир на нашій землі, воїнів-захисників України та всіх знедолених.

Після завершення Літургії було відправлено молебень із молитвою рівноапостольній Ользі.

Блаженніший Митрополит Онуфрій привітав присутніх зі святом, побажав молитовної підтримки святої княгині та надав своє первосвятительське благословення.

У відповідь настоятель собору протоієрей Віталій Коцаба подякував Предстоятелю за звершене святкове богослужіння.

Як ми повідомляли, митрополит Віктор взяв участь у святковій Божественній літургії у Свято-Покровському чоловічому монастирі с. Маринівка з нагоди 10-річчя заснування обителі.