КЕРУЮЧИЙ ЄПАРХІЄЮ ВЗЯВ УЧАСТЬ У СВЯТКОВОМУ ВСЕНІЧНОМУ БДІННІ У СВЯТО-УСПЕНСЬКОМУ ЧОЛОВІЧОМУ МОНАСТИРІ М. ОДЕСИ

28 вересня 2023 року, напередодні дня пам’яті преподобного Кукші Одеського, на запрошення митрополита Одеського та Ізмаїльського Агафангела архієпископ Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор взяв участь у святковому Всенічному бдінні у Свято-Успенському чоловічому монастирі м. Одеси.

Богослужіння у Свято-Успенському Одеському чоловічому монастирі очолив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій у співслужінні архієреїв УПЦ, кліриків обителі та гостей у священному сані.