КЕРУЮЧИЙ ЄПАРХІЄЮ ЗВЕРШИВ БОЖЕСТВЕННУ ЛІТУРГІЮ У СПАСО-ПРЕОБРАЖЕНСЬКОМУ ЖІНОЧОМУ МОНАСТИРІ С. ГОЛОВЧИНЦІ

14 липня 2025 року, в день памʼяті безсрібників Косьми і Даміана, митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор звершив Божественну літургію у Свято-Троїцькому храмі Спасо-Преображенського жіночого монастиря с. Головчинці.

Його Високопреосвященству співслужили члени Єпархіальної ради, клірики монастиря та гості у священному сані.

За богослужінням також молилася настоятелька Спасо-Преображенського Головчинецького жіночого монастиря ігуменя Любов (Піхур), якій цього дня виповнилося 70 років.

На малому вході, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, митрополит Віктор нагородив кліриків монастиря черговими богослужбовими нагородами: протоієреїв Олександра Матіяша та Олександра Косована – палицею, а диякона Олександра Величка – подвійним орарем.

Богослужбові піснеспіви виконував хор духовенства Хмельницької єпархії під керівництвом протоієрея Георгія Чернятинського.

На сугубій єктенії були піднесені особливі молитви за переможний мир та воїнів-захисників України, усіх знедолених, нужденних та постраждалих від війни.

Наприкінці богослужіння митрополит Віктор привітав настоятельку монастиря ігуменю Любов (Піхур) із 70-річчям та нагородив її орденом Української Православної Церкви преподобних Антонія і Феодосія Печерських І ступеня.

Як ми повідомляли, митрополит Віктор звершив всенічне бдіння у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького.