МИТРОПОЛИТ ВІКТОР ЗВЕРШИВ БОЖЕСТВЕННУ ЛІТУРГІЮ У СВЯТО-АРХАНГЕЛО-МИХАЙЛІВСЬКОМУ ХРАМІ М. ДЕРАЖНЯ

29 червня 2025 року, в 3-тю Неділю після Пʼятидесятниці, митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор звершив Божественну літургію у Свято-Архангело-Михайлівському храмі м. Деражня.

Його Високопреосвященству співслужили секретар єпархії протоієрей Олександр Рибчинський, благочинний Деражнянського округу та настоятель храму протоієрей Георгій Чернятинський, клірики єпархії.

За богослужінням молилась настоятелька Спасо-Преображенського жіночого монастиря ігуменя Любов (Піхур) із сестрами.

На сугубій єктенії були піднесені особливі прохання до Господа про мир на нашій землі та Божу милість до воїнів-захисників України і всіх знедолених.

З нагоди 70-річчя від Дня народження, митрополит Віктор відзначив орденом Хмельницької єпархії «Покров Пресвятої Богородиці» активну парафіянку храму Тетяну Габай.

Після Літургії була звершена панахида за спочилого сина настоятеля Андрія Чернятинського. Архієрей поклав квіти до могили приснопамʼятного Андрія, який відійшов до Господа 4 роки тому і похований на території храму.

Як ми повідомляли, митрополит Віктор взяв участь у Божественній літургії у Свято-Анастасіївському ставропігійному жіночому монастирі м. Житомир.