КЕРУЮЧИЙ ЄПАРХІЄЮ ЗВЕРШИВ БОЖЕСТВЕННУ ЛІТУРГІЮ У СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКОМУ СОБОРІ М. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО
25 липня 2024 року, в Неділю 9-ту після Пʼятидесятниці, митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор звершив Божественну літургію у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького.
Його Високопреосвященству співслужили: секретар єпархії протоієрей Олександр Рибчинський та клірики собору.
Після читання Євангелія митрополит Віктор звернувся до вірян зі словом проповіді.
За богослужінням була піднесена сугуба молитва за воїнів-захисників України та переможний мир на нашій землі.
Богослужбові піснеспіви виконував архієрейський хор під керівництвом Олександри Хрінчак.
Після відпусту був відслужений молебень, після якого митрополит Віктор привітав усіх з воскресним днем.











Як ми писали, керуючий єпархією звершив всенічне бдіння у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького.




