КЕРУЮЧИЙ ЄПАРХІЄЮ ЗВЕРШИВ БОЖЕСТВЕННУ ЛІТУРГІЮ У СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКОМУ СОБОРІ М. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО

26 листопада 2025 року, в останній день перебування чудотворної Касперівської ікони Божої Матері у м. Хмельницькому, митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор звершив Божественну літургію у Свято-Миколаївському соборі.

Його Високопреосвященству співслужили секретар єпархії протоієрей Олександр Рибчинський, благочинний Красилівського округу протоієрей Віталій Дунець, духовенство храмів м. Хмельницького. За богослужінням також молився ключар Спасо-Преображенського собору м. Одеси протоієрей Мирослав Вдодович.

Духовенство й миряни піднесли сугубу молитву за воїнів-захисників України та переможний мир на нашій землі. Богослужбові піснеспіви виконував архієрейський хор під керівництвом Марії Процюк.

Після Божественної літургії митрополит Віктор звернувся до присутніх зі словом проповіді та передав щирі слова подяки Високопреосвященнішому митрополиту Одеському та Ізмаїльському Агафангелу, з благословення якого святиня перебувала у Хмельницькому. Архієрей звершив читання акафісту Касперівській іконі Пресвятої Богородиці, після чого відбувся хресний хід зі святинею навколо собору.

За час перебування з 22 по 26 листопада чудотворної Касперівської ікони Пресвятої Богородиці у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького святині вклонилися тисячі вірян Хмельницької та навколишніх єпархій. Цілодобова молитва до Божої Матері обʼєднала духовенство всіх благочинь єпархії, яке почергово молилося біля чудотворного образу.

Як ми повідомляли, 22 листопада 2025 року у Свято-Миколаївський собор м. Хмельницького прибула чудотворна Касперівська ікона Пресвятої Богородиці.