КЕРУЮЧИЙ ЄПАРХІЄЮ ЗВЕРШИВ БОЖЕСТВЕННУ ЛІТУРГІЮ У СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКОМУ СОБОРІ М. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО
3 січня 2024 року, в день памʼяті святителів Петра й Філарета, митрополитів Київських, архієпископ Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор звершив Божественну літургію у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького.
Його Високопреосвященству співслужили клірики собору.
За богослужінням була піднесена сугуба молитва про мир на нашій землі, перемогу та воїнів-захисників України, а також за упокій наших воїнів і невинно вбитих мирних жителів та дітей.






Як ми писали, у вівторок передсвята Різдва Христового архієпископ Віктор прочитав Різдвяний трипіснець.




