КЕРУЮЧИЙ ЄПАРХІЄЮ ЗВЕРШИВ БОЖЕСТВЕННУ ЛІТУРГІЮ У СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКОМУ СОБОРІ М. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО

21 січня 2024 року, в Неділю 33-ту після Пʼятидесятниці, архієпископ Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор звершив Божественну літургію у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького.

Його Високопреосвященству співслужили: секретар єпархії протоієрей Олександр Рибчинський, благочинний у справах монастирів ієромонах Феодосій (Слободянюк) та клірики собору.

Після читання Євангелія архієпископ Віктор звернувся до вірян зі словом проповіді.

За богослужінням була піднесена сугуба молитва про мир на нашій землі, перемогу та воїнів-захисників України, а також про всіх знедолених і постраждалих від війни.

Богослужбові піснеспіви виконував хор під керівництвом Марії Процюк.

Після відпусту був відслужений молебень, насамкінець архієпископ Віктор привітав усіх з воскресним днем.

Як ми писали, архієпископ Віктор звершив Божественну літургію у Свято-Пантелеімонському храмі м. Хмельницького.