КЕРУЮЧИЙ ЄПАРХІЄЮ ЗВЕРШИВ БОЖЕСТВЕННУ ЛІТУРГІЮ У СВЯТО-ОЛЬГИНСЬКОМУ СОБОРІ

3 лютого 2024 року, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, архієпископ Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор очолив Божественну літургію у Свято-Ольгинському соборі м. Києва.

Його Високопреосвященству співслужили: ректор Київської духовної академії і семінарії архієпископ Білогородський Сильвестр, вікарні єпископи Київської Митрополії єпископ Ірпіньський Лавр та єпископ Бородянський Марк, секретар Київської єпархії по м. Києву протоієрей Віктор Іващук, почесний настоятель Свято-Ольгинського собору протоієрей Всеволод Рибчинський, благочинні Київської та Бориспільської єпархій, настоятель собору протоієрей Віталій Коцаба, клірики собору та гості у священному сані.

На сугубій єктенії були піднесені особливі прохання до Господа про мир на нашій землі та Божу милість до воїнів-захисників України і всіх знедолених.

Наприкінці богослужіння архієпископ Віктор привітав настоятеля Свято-Ольгинського собору протоієрея Віталія Коцабу з 35-річчям.

Як ми повідомляли, архієпископ Віктор звершив утреню та нічну Божественну літургію за мир в Україні у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького.