КЕРУЮЧИЙ ЄПАРХІЄЮ ЗВЕРШИВ ЛІТУРГІЮ ПЕРЕДОСВЯЧЕНИХ ДАРІВ У СВЯТО-ПАНТЕЛЕІМОНІВСЬКОМУ ХРАМІ М. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО

27 лютого 2026 року, у пʼятницю першої седмиці Великого посту, митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор звершив Літургію Передосвячених Дарів у Свято-Пантелеімонівському храмі м. Хмельницького.

Його Високопреосвященству співслужили секретар керуючого єпархією архімандрит Макарій (Груздєв), настоятель храму протоієрей Петро Фурманець та клірики єпархії.

На сугубій єктенії були піднесені особливі молитви за воїнів-захисників України, усіх знедолених, нужденних та постраждалих від війни.

Після Божественної літургії архієрей прочитав канон до святого великомученика Феодора Тирона та освятив коливо.

Насамкінець архіпастир звернувся до вірян зі словом проповіді.