КЕРУЮЧИЙ ЄПАРХІЄЮ ЗВЕРШИВ МОЛЕБЕНЬ ЗА ВОЇНІВ-ЗАХИСНИКІВ ТА МИР В УКРАЇНІ

21 квітня 2025 року у храмі на честь Різдва Божої Матері в с. Верхняки Старокостянтинівського благочиння митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор звершив молебень за мир в Україні, воїнів-захисників та всіх постраждалих внаслідок війни.

Храм перебуває на стадії спорудження, проте з початком війни релігійна громада ухвалила рішення призупинити будівництво, а всі пожертви спрямувати на потреби Збройних сил України.

Його Високопреосвященству співслужив настоятель храму протоієрей Віктор Наскалов.

Після відпусту владика звернувся до вірян зі словом проповіді до вірян та привітав усіх зі Світлим Христовим Воскресінням.

Як ми повідомляли, митрополит Віктор звершив велику Пасхальну вечірню у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького.