МИТРОПОЛИТ ВІКТОР ЗВЕРШИВ ВСЕНІЧНЕ БДІННЯ НАПЕРЕДОДНІ НЕДІЛІ ПЕРЕД РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ
4 січня 2025 року, напередодні Неділі перед Різдвом Христовим, святих отців, митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор звершив всенічне бдіння у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького.
Його Високопреосвященству співслужили секретар єпархії протоієрей Олександр Рибчинський та клірики собору.
Богослужбові піснеспіви виконував архієрейський хор під керівництвом Олександри Хрінчак.














Як ми повідомляли, у пʼятницю передсвята Різдва Христового, митрополит Віктор прочитав на малому повечірʼї різдвяний трипіснець.




