КЕРУЮЧИЙ ЄПАРХІЄЮ ЗВЕРШИВ ВСЕНІЧНЕ БДІННЯ У СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКОМУ СОБОРІ М. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО

13 січня 2025 року, напередодні свята Обрізання Господнього та дня памʼяті святителя Василія Великого, митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор звершив всенічне бдіння у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького.

Його Високопреосвященству співслужили секретар єпархії протоієрей Олександр Рибчинський та клірики собору.

Богослужбові піснеспіви виконував архієрейський хор під керівництвом Марії Процюк.

Як ми повідомляли, у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького відбувся «Вечір колядок».