КЕРУЮЧИЙ ЄПАРХІЄЮ ЗВЕРШИВ ВСЕНІЧНЕ БДІННЯ У СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКОМУ СОБОРІ М. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО

24 травня 2025 року, напередодні Неділі про сліпого, митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор звершив всенічне бдіння у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького.

Його Високопреосвященству співслужили благочинний храмів Красилівського округу протоієрей Віталій Дунець та клірики собору.

Богослужбові піснеспіви виконував архієрейський хор під керівництвом Олександри Хрінчак.

Як ми повідомляли, митрополит Віктор висловив подяку й підтримку вірянам Хмельницької єпархії.