КЕРУЮЧИЙ ЄПАРХІЄЮ ЗВЕРШИВ ВСЕНІЧНЕ БДІННЯ У СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКОМУ СОБОРІ М. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО

13 січня 2026 року, напередодні свята Обрізання Господнього та дня памʼяті Святителя Василія Великого, митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор звершив всенічне бдіння у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького.

Його Високопреосвященству співслужили секретар єпархії протоієрей Олександр Рибчинський, голова служби протоколу Хмельницької єпархії архімандрит Макарій (Груздєв) та клірики собору.

Богослужбові піснеспіви виконував архієрейський хор під керівництвом Марії Процюк.

Як ми повідомляли, у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького відбувся «Вечір колядок».