КЕРУЮЧИЙ ЄПАРХІЄЮ ЗВЕРШИВ ВСЕНІЧНЕ БДІННЯ У СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКОМУ СОБОРІ М. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО
7 лютого 2025 року, напередодні Неділі про блудного сина, митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор звершив всенічне бдіння у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького.
Його Високопреосвященству співслужили голова служби протоколу Хмельницької єпархії архімандрит Макарій (Груздєв) та клірики собору.
Богослужбові піснеспіви виконував архієрейський хор під керівництвом Марії Процюк.














Як ми повідомляли, митрополит Віктор звершив святкову Божественну літургію та чин Великого освячення води у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького.




