КЕРУЮЧИЙ ЄПАРХІЄЮ ЗВЕРШИВ ВСЕНІЧНЕ БДІННЯ У СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКОМУ СОБОРІ М. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО

21 березня 2026 року, напередодні Неділі 4-ої Великого посту, преподобного Іоанна Ліствичника та дня памʼяті 40-ка мучеників Севастійських, митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор звершив всенічне бдіння у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького.

Його Високопреосвященству співслужили секретар керуючого єпархією архімандрит Макарій (Груздєв) та клірики собору.

Богослужбові піснеспіви виконував архієрейський хор під керівництвом Марії Процюк.

Завтра, 22 березня 2026 року, митрополит Віктор звершить Божественну Літургію у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького.

Початок о 08:30.

Як ми повідомляли, митрополит Віктор звершив парастас у Хрестовоздвиженському чоловічому монастирі м. Старокостянтинова.