КЕРУЮЧИЙ ЄПАРХІЄЮ ЗВЕРШИВ ВСЕНІЧНЕ БДІННЯ У СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКОМУ СОБОРІ

4 червня 2025 року, напередодні свята Третього знайдення глави Іоанна Предтечі, митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор звершив всенічне бдіння у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького.

Його Високопреосвященству співслужили члени Єпархіальної ради, клірики собору та духовенство Хмельницької єпархії.

Богослужбові піснеспіви виконував архієрейський хор під керівництвом Марії Процюк та хор духовенства Хмельницької єпархії під керівництвом протоієрея Георгія Чернятинського.

Завтра, 5 червня, в день 42-річчя з Дня народження та 8-річчя архієрейської хіротонії, митрополит Віктор звершить Божественну літургію у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького.

Початок богослужіння о 07:30.

Як ми повідомляли, митрополит Віктор звершив Божественну літургію у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького.