МИТРОПОЛИТ ВІКТОР ОЧОЛИВ ПРЕСТОЛЬНЕ СВЯТО У ЖІНОЧОМУ МОНАСТИРІ НА ЧЕСТЬ ІКОНИ БОЖОЇ МАТЕРІ «ЖИВОНОСНЕ ДЖЕРЕЛО»

17 квітня 2026 року, у п’ятницю Світлої седмиці та день пам’яті ікони Божої Матері «Живоносне Джерело», митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор звершив Божественну літургію з нагоди престольного свята у Свято-Троїцькому храмі жіночого монастиря на честь ікони Божої Матері “Живоносне Джерело” с. Завалійки Хмельницького району.

Його Високопреосвященству співслужили благочинний у справах монастирів архімандрит Феодосій (Слободянюк), благочинний Волочиського округу протоієрей Роман Теслюк, духовенство обителі та гості у священному сані.

За богослужінням також молились настоятелька монастиря ігуменя Єлизавета (Ваврійчук) із сестрами та настоятелька Спасо-Преображенського Головчинецького жіночого монастиря ігуменя Любов (Піхур) із сестрами.

Особливі молитви були піднесені за військових, які захищають нашу державу від ворога.

Богослужбові піснеспіви виконували хор сестер обителі та дитячий архієрейський хор під керівництвом Анни Білик.

Після читання Євангелія митрополит Віктор звернувся до вірян зі словом проповіді.

Духовенство й віряни вирушили хресним ходом до монастирського джерела, де відбулось мале освячення води. Після цього архієрей привітав усіх зі Світлим Христовим Воскресінням та престольним святом обителі.

Як ми повідомляли, митрополит Віктор звершив Божественну літургію у Хрестовоздвиженському чоловічому монастирі м. Старокостянтинів.