МИТРОПОЛИТ ВІКТОР ОЧОЛИВ СВЯТКОВУ БОЖЕСТВЕННУ ЛІТУРГІЮ У СВЯТО-ОЛЬГИНСЬКОМУ СОБОРІ

10 грудня 2025 року, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор очолив святкову Божественну літургію у Свято-Ольгинському соборі м. Києва з нагоди Дня ангела почесного настоятеля собору протоієрея Всеволода Рибчинського.

Архіпастирю співслужили почесний настоятель собору протоієрей Всеволод Рибчинський, настоятель собору протоієрей Віталій Коцаба, благочинний Першого Дарницького благочиння м. Києва протоієрей Василій Біляк, гості у священному сані та клірики собору.

За богослужінням була піднесена сугуба молитва за воїнів-захисників України.

Після відпусту митрополит Віктор виголосив проповідь та привітав почесного настоятеля собору протоієрея Всеволода з Днем ангела та подарував йому ікону «Покрова Пресвятої Богородиці».

Як ми повідомляли, митрополит Віктор звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенському храмі м. Хмельницького.