МИТРОПОЛИТ ВІКТОР ОЧОЛИВ СВЯТКОВУ БОЖЕСТВЕННУ ЛІТУРГІЮ У СВЯТО-ОЛЬГИНСЬКОМУ СОБОРІ

10 грудня 2024 року, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор у співслужінні вікарія Київської Митрополії митрополита Макарівського Антонія очолив святкову Божественну літургію у Свято-Ольгинському соборі м. Києва з нагоди дня Ангела почесного настоятеля собору протоієрея Всеволода Рибчинського.

Архіпастирям також співслужили: почесний настоятель собору протоієрей Всеволод Рибчинський, настоятель собору протоієрей Віталій Коцаба, благочинний Першого Дарницького благочиння м. Києва протоієрей Василій Біляк, гості у священному сані та клірики собору.

За богослужінням була піднесена сугуба молитва про переможний мир на нашій землі, воїнів-захисників України та всіх постраждалих від війни.

Після відпусту митрополит Віктор привітав почесного настоятеля собору протоієрея Всеволода з Днем ангела та передав імениннику вітання від імені Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія.