МИТРОПОЛИТ ВІКТОР ОСВЯТИВ ПРИМІЩЕННЯ НЕДІЛЬНОЇ ШКОЛИ ПРИ СВЯТО-УСПЕНСЬКОМУ ХРАМІ СЕЛИЩА ЛЕТИЧІВ
26 жовтня 2025 року, в Неділю 20-ту після Пʼятидесятниці, митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор звершив освячення приміщення недільної школи «Шлях до Бога» при Свято-Успенському храмі селища Летичів.
Відтепер це місце стане осередком духовного світла, де діти навчатимуться не лише здобувати знання, а передусім любові до Бога, ближнього і рідної Церкви.
Насамперед архієрей звершив молебень перед початком навчання у Свято-Успенському храмі, окропив усіх дітлахів святою водою, благословив іконками Покрови Пресвятої Богородиці та подарував солодкі пряники.
У своєму слові митрополит Віктор подякував благочинному та настоятелю храму протоієрею Димитрію Стецьку, керівнику недільної школи «Шлях до Бога» Дарії Стецько, парафіянам та благодійникам за понесені труди.
Також владика подарував для потреб недільної школи 20 примірників дитячих Біблій.
Далі малеча скуштувала різноманітні смаколики, зробила спільні фотографії в спеціально облаштованій до відкриття школи фотозоні та пішла на перший урок.
Недільні школи — це особлива частина церковно-парафіяльного життя. Саме тут формується дитяча душа, закладаються основи віри, добра й милосердя. У сучасному світі, де так багато спокус і поверхових цінностей, духовна освіта стає тим міцним фундаментом, який допоможе дитині вирости щасливою, свідомою і чистою серцем людиною.














Як ми повідомляли, вихованці недільної школи при Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького відвідали Буковину.




