МИТРОПОЛИТ ВІКТОР СПІВСЛУЖИВ ПРЕДСТОЯТЕЛЮ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ У КИЄВО-ПЕЧЕРСЬКІЙ ЛАВРІ

7 березня 2026 року, напередодні дня памʼяті преподобних отців Києво-Печерських, митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор взяв участь у святковому всенічному бдінні у храмі на честь преподобного Агапіта Печерського Свято-Успенської Києво-Печерської лаври.

Богослужіння очолив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій, якому співслужили архієреї УПЦ.

Як ми повідомляли, митрополит Віктор звершив парастас у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького