МИТРОПОЛИТ ВІКТОР СПІВСЛУЖИВ ПРЕДСТОЯТЕЛЮ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ У КИЄВО-ПЕЧЕРСЬКІЙ ЛАВРІ

9 травня 2026 року, напередодні 5-ої неділі після Пасхи, про самарянку, митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор взяв участь у всенічному бдінні у храмі на честь преподобного Агапіта Печерського Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Богослужіння очолив Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій, якому співслужили архієреї УПЦ.

Як ми повідомляли, митрополит Віктор звершив Божественну літургію у Петро-Павлівському храмі с. Плюти Обухівського району на Київщині.