МИТРОПОЛИТ ВІКТОР ВЗЯВ УЧАСТЬ У ПІДСУМКОВОМУ ЗАСІДАННІ ВЧЕНОЇ РАДИ КИЇВСЬКОЇ ДУХОВНОЇ АКАДЕМІЇ
27 грудня 2025 року, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, відбулося підсумкове засідання Вченої ради Київської духовної академії.
У зібранні взяв участь професор КДА митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор.
На засіданні були обговорені поточні питання освітнього та виховного процесу за І семестр в Київських духовних школах.






Як ми повідомляли, Київська духовна академія і семінарія отримала благодійну допомогу, зібрану зусиллями Хмельницької єпархії УПЦ.




