МИТРОПОЛИТ ВІКТОР ВЗЯВ УЧАСТЬ У СВЯТКУВАННІ НА ЧЕСТЬ ЗИМНЕНСЬКОЇ ІКОНИ БОЖОЇ МАТЕРІ
24 вересня 2025 року, в день вшанування Зимненської ікони Божої Матері, митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор взяв участь у святковій Божественній літургії у Святігорському Успенському Зимненському ставропігійному жіночому монастирі.
Богослужіння, яке звершувалося просто неба біля соборного храму, очолив намісник Свято-Успенської Почаївської Лаври митрополит Почаївський Володимир, якому співслужили митрополити Володимир-Волинський і Ковельський Володимир, Львівський і Галицький Філарет, Волинський і Луцький Нафанаїл, Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор, Рівненський і Острозький Пимен, духовенство обителі та гості у священному сані.
За богослужінням молились настоятелька монастиря ігуменя Стефана (Бандура) із сестрами, ігумені монастирів та численні віряни.
Богослужбові піснеспіви виконував хор Київської духовної академії і семінарії під керівництвом ієромонаха Іоасафа (Міронова).
На сугубій єктенії були піднесені особливі молитви за воїнів-захисників України, усіх знедолених, нужденних та постраждалих від війни.
Після запричасного вірша зі словом проповіді до вірян звернувся митрополит Почаївський Володимир.
Хресний хід навколо храму завершило звернення ігумені Стефани, яка подякувала архієреям та духовенству за молитви та привітала усіх присутніх зі святом.





















Як ми повідомляли, Зимненська чудотворна ікона Божої Матері є найбільшою святинею Зимненського Святогірського Успенського жіночого монастиря та однією з найдавніших пам’яток Православ’я.




