МИТРОПОЛИТ ВІКТОР ЗВЕРШИВ БОЖЕСТВЕННУ ЛІТУРГІЮ У СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКОМУ СОБОРІ М. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО

9 квітня 2026 року, у Страсний четвер – спомин Тайної Вечері, митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор звершив Божественну літургію у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького.

Його Високопреосвященству співслужили секретар керуючого єпархією архімандрит Макарій (Груздєв) та клірики собору.

На малому вході, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, до дня Святої Пасхи, митрополит Віктор нагородив клірика Свято-Миколаївського собору протоієрея Андрія Процюка правом носіння палиці та клірика храму на честь ікони Божої Матері «Троєручиця» ієрея Серафима Чіботару правом носіння наперсного хреста.

Богослужбові піснеспіви виконував архієрейський хор під керівництвом Марії Процюк.

Після богослужіння владика звернувся до вірян зі словом проповіді та привітав усіх з Великим четвергом, а причасників – із прийняттям Святих Христових Таїн.

Як ми повідомляли, митрополит Віктор звершив останню в 2026 році Божественну літургію Передосвячених Дарів у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького.