МИТРОПОЛИТ ВІКТОР ЗВЕРШИВ БОЖЕСТВЕННУ ЛІТУРГІЮ У СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКОМУ СОБОРІ М. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО

З0 листопада 2025 року, в Неділю 25-ту після Пʼятидесятниці, митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор звершив Божественну літургію у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького.

Його Високопреосвященству співслужили клірики собору.

Після читання Євангелія архієрей звернувся до вірян зі словом проповіді.

За богослужінням була піднесена сугуба молитва за воїнів-захисників України та мир на українській землі.

Богослужбові піснеспіви виконували архієрейський хор під керівництвом Марії Процюк та дитячий архієрейський хор під керівництвом Анни Білик.

Після відпусту митрополит Віктор привітав усіх з воскресним днем та початком Різдвяного посту, а маленьким парафіянам роздав солодощі.

Як ми повідомляли, митрополит Віктор взяв участь у Божественній літургії в Іллінському чоловічому монастирі міста Вінниці.