МИТРОПОЛИТ ВІКТОР ЗВЕРШИВ БОЖЕСТВЕННУ ЛІТУРГІЮ У СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКОМУ СОБОРІ М.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО

22 лютого 2026 року, у Прощену неділю, митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор звершив Божественну літургію у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького.

Його Високопреосвященству співслужили клірики собору.

Після читання Євангелія митрополит Віктор звернувся до вірян зі словом проповіді.

За богослужінням була піднесена сугуба молитва про переможний мир на нашій землі та воїнів-захисників України, а також про всіх знедолених і постраждалих від війни.

Богослужбові піснеспіви виконували: архієрейський хор під керівництвом Марії Процюк та дитячий архієрейський хор під керівництвом Анни Білик.

Насамкінець архієрей привітав присутніх із Прощеною Неділею, а маленьким парафіянам роздав солодощі.

Як ми повідомляли, митрополит Віктор звершив всенічне бдіння у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького.