МИТРОПОЛИТ ВІКТОР ЗВЕРШИВ БОЖЕСТВЕННУ ЛІТУРГІЮ У СВЯТО-ПАНТЕЛЕЙМОНІВСЬКОМУ ХРАМІ М. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО
9 серпня 2024 року, в день памʼяті святого великомученика й цілителя Пантелеймона, митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор, звершив Божественну літургію з нагоди престольного свята у Свято-Пантелеімонівському храмі м. Хмельницького.
Його Високопреосвященству співслужили секретар єпархії протоієрей Олександр Рибчинський, благочинний храмів м. Хмельницького протоієрей Михаїл Козовий, настоятель храму протоієрей Петро Фурманець, духовенство Хмельницької єпархії та гості у священному сані із Шепетівської єпархії.
За богослужінням була піднесена сугуба молитва за воїнів-захисників України та мир на нашій землі, а також про всіх знедолених і постраждалих від війни.
Після читання Євангелія архієрей звернувся до вірян зі словом проповіді.
Насамкінець відбувся хресний хід, після якого митрополит Віктор привітав усіх священнослужителів та вірян із престольним святом.



















Як ми повідомляли, митрополит Віктор очолив святкову Божественну літургію у храмі на честь святих благовірних князів Бориса та Гліба у селищі Козин.




