МИТРОПОЛИТ ВІКТОР ЗВЕРШИВ ПАСХАЛЬНЕ БОГОСЛУЖІННЯ У М. ДЕРАЖНЯ
13 квітня 2026 року, у понеділок Світлої седмиці, керуючий Хмельницькою єпархією митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор звершив Божественну літургію у храмі на честь Архістратига Божого Михаїла м. Деражня.
Його Високопреосвященству співслужили секретар єпархії протоієрей Димитрій Стецько, благочинний Деражнянського округу та настоятель храму протоієрей Георгій Чернятинський та духовенство благочиння.
На малому вході, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, митрополит Віктор нагородив клірика Свято-Михайлівського храму м. Деражня протоієрея Володимира Щесняка правом служіння Божественної літургії з відкритими Царськими вратами до молитви «Отче наш» та настоятеля парафії на честь Чуда Архістратига Божого Михаїла с. Гатна протоієрея Віктора Бехту – митрою.
За Літургією піднесли прохання про воїнів-захисників України, про позбавлення від ворога та переможний мир на нашій українській землі.
Насамкінець митрополит Віктор звернувся до вірян зі словом проповіді та привітав присутніх зі святом Світлого Христового Воскресіння.
Також владика привітав настоятеля храму благочинного Деражнянського округу протоієрея Георгія Чернятинського з Днем народження та подарував йому Озерянську ікону Пресвятої Богородиці.



















Як ми повідомляли, митрополит Віктор звершив велику Пасхальну вечірню у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького.




