МИТРОПОЛИТ ВІКТОР ЗВЕРШИВ СВЯТКОВЕ ВСЕНІЧНЕ БДІННЯ У СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКОМУ СОБОРІ М.ХМЕЛЬНИЦЬКОГО

14 лютого 2025 року, напередодні свята Стрітення Господнього, митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор очолив святкове всенічне бдіння у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького.

Його Високопреосвященству співслужили секретар єпархії протоієрей Олександр Рибчинський та духовенство собору.

Богослужбові піснеспіви виконував архієрейський хор під керівництвом Марії Процюк.

Як ми повідомляли, митрополит Віктор звершив Божественну літургію на Свято-Ольгинській парафії м. Києва.