МИТРОПОЛИТ ВІКТОР ЗВЕРШИВ СВЯТКОВУ БОЖЕСТВЕННУ ЛІТУРГІЮ В СТАРОВИННОМУ ХРАМІ НА ЧЕСТЬ АРХІСТРАТИГА МИХАЇЛА

21 листопада 2024 року, в день Собору Архістратига Михаїла та всіх небесних сил безплотних, митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор звершив святкову Божественну літургію з нагоди престольного свята у Свято-Михайлівському храмі селища Летичів.

Храм є пам’яткою архітектури XV століття. П’ятнадцять років тому він був освячений спочилим нині Предстоятелем Української Православної Церкви Блаженнішим Митрополитом Київським і всієї України Володимиром (Сабоданом) у співслужінні архієреїв УПЦ.

Керуючому єпархією співслужили: секретар єпархії протоієрей Олександр Рибчинський, благочинний храмів Летичівського округу та настоятель храму протоієрей Димитрій Стецько, благочинний храмів Старосинявського округу протоієрей Іоанн Задвірний та духовенство благочиння.

За богослужінням також молилася настоятелька Спасо-Преображенського Головчинецького жіночого монастиря ігуменя Любов (Піхур).

Після читання Євангелія митрополит Віктор звернувся до вірян зі словом проповіді.

На заупокійній єктенії духовенство й віряни помолилися за покійного настоятеля храму протоієрея Михаїла Стецька, воїнів-захисників України, мирних жителів та дітей, життя яких забрала війна.

Завершив богослужіння хресний хід, після якого митрополит Віктор привітав настоятеля храму та вірян із престольним святом. Архієрей нагородив активних парафіян і благодійників орденом Хмельницької єпархії «Покров Пресвятої Богородиці» та архієрейськими грамотами.

Далі було відслужено заупокійну літію на могилі спочилого настоятеля протоієрея Михаїла Стецька, похованого на території Свято-Архангело-Михайлівського храму селища Летичів.

Як ми повідомляли, митрополит Віктор звершив Божественну літургію на Свято-Димитрівській парафії с. Шпичинці