МИТРОПОЛИТ ВІКТОР ЗВЕРШИВ ВЕЧІРНЄ БОГОСЛУЖІННЯ У СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКОМУ СОБОРІ М. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО

13 серпня 2025 року, напередодні свята Винесення Чесних Древ Животворного Хреста Господнього, митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор звершив вечірнє богослужіння у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького.

Під час славослівʼя, згідно з церковним уставом, архієрей виніс на середину храму хрест з вівтаря для поклоніння вірянам.

Його Високопреосвященству співслужили секретар єпархії протоієрей Олександр Рибчинський та клірики собору.

Богослужбові піснеспіви виконував архієрейський хор під керівництвом Марії Процюк.

Як ми повідомляли, митрополит Віктор звершив Божественну літургію у Хрестовоздвиженському чоловічому монастирі м. Старокостянтинова.