МИТРОПОЛИТ ВІКТОР ЗВЕРШИВ ВЕЛИКОПІСНЕ БОГОСЛУЖІННЯ У СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКОМУ СОБОРІ

3 березня 2025 року, в понеділок першої седмиці Великого посту, митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор звершив великопісне уставне богослужіння у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького.

За богослужінням молилися клірики собору.

Богослужбові великопісні піснеспіви виконував архієрейський хор під керівництвом Марії Процюк.

Як ми повідомляли, митрополит Віктор очолив вечірню з чином прощення у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького.