МИТРОПОЛИТ ВІКТОР ЗВЕРШИВ ВЕЛИКОПІСНЕ БОГОСЛУЖІННЯ У СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКОМУ СОБОРІ
3 березня 2025 року, в понеділок першої седмиці Великого посту, митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Віктор звершив великопісне уставне богослужіння у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького.
За богослужінням молилися клірики собору.
Богослужбові великопісні піснеспіви виконував архієрейський хор під керівництвом Марії Процюк.












Як ми повідомляли, митрополит Віктор очолив вечірню з чином прощення у Свято-Миколаївському соборі м. Хмельницького.




